Antracitový klinker v obývacím pokoji Obývací pokoj pro odvážné

Klinker je materiál pro "speciální úkoly".Při energii a neočekávaných událostech spojených s trávením společného rodinného času, je třeba vsadit na takové interiéry, které zajistí klid a oddálí nutnost oprav nebo dokonce častější renovaci místnosti.

Antracitový klinker v obývacím pokoji

O povaze originálního interiéru stěny obývacího pokoje rozhodují - klinkerové obkladačky Röben Sydney v expresivní antracitové barvě se stříbrným leskem. „Prostorová“ barva a nepravidelná struktura povrchu obkladů vytváří zajímavý efekt světla a stínu, takže stěny obložené klinkerem vytváří unikátní bázi, na které byla postavena celá aranžace. S nimi tvoří dokonalý kontrast teplá dřevěná podlaha, originální nábytek, ale především doplňky ve formě lamp a malých předmětů každodenního použití v barvě mědi. To vše vytváří jedinečný, vznešený interiér, který odpovídá odvážnému vkusu investorů, kteří se chtějí lišit.

Před interiérovou aranžací s pomocí cihel nebo obkladů z klinkeru, stojí za to zvážit způsob jejich uspořádání. K dispozici je nestandardní řešení - dlaždice jsou uspořádány vertikálně. Byla také použita řada motivů: uspořádání paralelní a s posunutím. Všechny tyto koncepce dodávají dynamiku vnitřku, která je navíc zdůrazněna strukturou povrchu a stříbřitým stínováním obkladů.

Video Antracitový klinker v obývacím pokoji