Ložnice - klinkerová závrať Překvapivě moderní a útulné

Ačkoli cihla je tradiční materiál a související s poněkud strohým stylem, interiéry s jeho využitím mohou být překvapivě moderní, a co je nejdůležitější - také útulné. Ložnice byla navržena jako místo pro odpočinek, ale také pro práci.

Ložnice - klinkerová závrať

Vnitřní báze - stěna s výklenky, mezi nimiž stála postel, lemováno ručně formovanou cihlou. Moorbrand žlutý pískový sínovaný. To on rozhoduje o charakteru celého pokoje, vytváří teplé klima, které napomáhá jeho funkci. Koutek se stolem byl oddělen stěnou - tentokrát z jedinečného bílého klinkeru. Plně splňuje svou funkci a představuje krásné pozadí pro zobrazování oblíbených gadgetů nebo fotografií. Cihly kombinované s dřevem v teplých odstínech a expresivním, barevným doplňkem vytvářejí atraktivní a příjemný interiér. Jedním slovem - klinkerová závrať!

Množství odstínů

Přírodní barva pálené keramiky je spoustou odstínů - každý fragment cihlové zdi je mírně odlišný od ostatních. V důsledku toho se stěna nezdá monotónní a vhodně osvětlená - přitahuje oko a zdobí místnost.

Svoboda aranžace

Cihla je velmi praktická - může být použita k vytváření různých prostorových prvků v každém bodě místnosti. Zde byla z cihel vybudována dělicí stěna, a tímto vhodným nápadem byla oddělena zóna volného času od pracovního koutku. Při výběru cihel nezapomeňte na sílu barev! Bílá je přínosem pro soustředění, takže ve společnosti knih a počítačů  bude ideální klinkerová cihla Röben MONTBLANC perleťově bílá.