27 zář 2017

Nový formát klinkerových cihel

V tomto roce jsme vedle mnoha barevných novinek zavedli do naší nabídky klinkerových cihel také nový formát znamých a populárních kolekcí. Cihly Sydney, Portland, Brisbane a Adelajda hladká jsou nyní dostupné v prodlouženém LDF formátu, který vytváří nové konstrukční a designérské možnosti.

Naše společnost neustálé modernizuje výrobní technologie a rozšiřuje sortiment výrobků tak, aby investoři mohli pomocí keramických materiálů realizovat i ty nejsmělejší představy. Tentokrát jsme se postarali o inovaci ve velikosti formátu. Cihly Adelajda hladka, Sydney, Brisbane a Portland jsou nyní dostupné v novém, prodlouženém LDF formátu (290 x 115 x 52 mm). Jeho použití na fasádě činí, že se objekt stává moderní a neotřelý. Použitím v interiérech je originálním zdůrazněním, které jim dodává prostornost. Kombinace LDF formátu se cihly se standardními rozměry vytváří rozmanité a vizuálně přitažlivé designérské možnosti.

Klinkerové cihly zaručují krásný a trvanlivý povrch, který zůstává necitlivý vůči nepříznivým povětrnostním podmínkám i po mnoha letech provozu. Trvanlivost povrchu, odolnost barev proti blednutí a také velmi snadná údržba dovolují použit klinkerové cihly v téměř každém projektu.

Seznámte se s nabídkou našich klinkerových cihel zde: http://fasada.roben.com.cz/produkt_kategoria/cegly-klinkierowe-polska/

Nový formát klinkerových cihel