7 zář 2018

Novinky z klinkeru v podlouhlých formátech

Abychom vyhověli současným trendům a neustále rostoucímu zájmu o klinker, rozšiřujeme naši nabídku klinkerových cihel o formát XLDF (365 x 115 x 52 mm) a také klinkerové a úhlové obklady, odpovídající tomuto formát. V nabídce je již sedm oblíbených odstínů, které dokonale odpovídají povaze moderních projektů. Nabídka byla rovněž rozšířena o dva nové odstíny klinkerové cihly ve formátu LDF (290 x 115 x 52 mm) a šesti odstínů klinkerových a úhlových obklady v tomto formátu.

Vyvíjíme výrobní procesy tak, aby architekti a designéři využívající naše produkty mohli realizovat i ty nejsmělejší představy investorů, což je důvodem, proč často zákazníky zvolené klinkerové cihely a obklady a úhlové obklady - Melbourne, Canberra, Adelaide, Perth, Portland, Brisbane a Darwin jsou k dispozici v podlouhlém formátu XLDF (365 x 115 x 52 mm). Nově zavedený formát otevírá více projektových možností a aranžací. A navíc se k nabídce připojily dvě nové barvy cihel ve formátu LDF (290 x 115 x 52 mm) - Melbourne a Darwin. V současné době má kompletní sbírka LDF také svůj ekvivalent v nabídce obkladů klinkerových a úhlových. Použití nových formátů na fasádě bude vypadat moderně a nekonvenčně. Díky možnosti kombinování formátů z naší řady - tradičního NF a podlouhlého LDF a XLDF, bude možné vytvořit jedinečnou mozaiku z klinkeru - originální, moderní a neobvyklou, která nepochybně vytvoří krásný detail na stěně.

Klinker má mnoho výhod a používá se v mnoha projektech díky vysokým technickým parametrům, velmi vysoké kvalitě i různorodosti odstínů. Klinkerové cihly jsou zárukou trvanlivosti a pevnosti povrchu, který bude vypadat esteticky i po několika desítkách let.

Novinky z klinkeru v podlouhlých formátech